BACK TO OFFERS APPLY NOW you will get reply in 48 hours
Front-End Developer @ New-Invest IT Recruitment

Gliwice full-time

UoP: 6000 - 9000PLN net/month
B2B: 8000 - 11000PLN net/month
Main Role: JavaScript/Node.JS/HTML/Frontend Developer
Must-have: Angular  JavaScript
Nice-to-have: Linux  TypeScript  REST

Firma: projektuje i wdraża Big Data oraz aplikacje dedykowane. Zagadnienia, które ich interesują to Artificial intelligence, Neural networks, Microservices, IoT, Vehicle Routing Problem Algorithms, Data and processing optimizations. Zatrudnia obecnie 9 osób z zamiarem podwojenia zespołu.

Projekt 1: projekt naukowo-badawczy, analiza dużych ilości danych i ich interpretacja, stworzenie algorytmów samouczącego się interfejsu użytkownika. Duża wolność i kreatywność.

Projekt 2: duża aplikacja usługowa skierowana do szerokiej branży. Aplikacja webowa, ale wykorzystująca elementy IoT i analizę danych.

Zespół składa się z developerów, UX designerów oraz specjalistów QA.  Obecnie budujemy nowy zespół, dlatego nowa osoba będzie miała możliwość na bieżąco rozwijać nowy produkt. Docelowa wielkość zespołu to 5-7 osób.

Stack technologiczny projektów: .NET, .NET Core, C#, Python, Angular 8, JavaScript.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w firmie typu software house
  • Znajomość Angular6+
  • Znajomość: JavaScript, TypeScript
  • REST
  • Znajomość Linux
  • Znajomość JIRY
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Tworzenie front-endu aplikacji internetowych.
  • Ścisła współpraca z projektantami UX, działem Back-endu i QA.

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now