BACK TO OFFERS APPLY NOW you will get reply in 48 hours
Java Fullstack Developer @ SaldeoSMART

Kraków (remote work possible) full-time

UoP: 10000 - 12500PLN gross/month
B2B: 11000 - 15000PLN net/month
Main Role: Java Developer
Must-have: Java
Nice-to-have: Spring  SQL  JPA / Hibernate  Unit Testing  AngularJS  CSS
Praca przy naszym własnym produkcie: SaldeoSMART, innowacyjnej aplikacji do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów działającej w sektorze finansowo-księgowym.

Zakres obowiązków:
  • rozwój i modyfikacja aplikacji na bazie wymagań i uzgodnień z Product Ownerem
  • udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności
  • dzielenie się wiedzą, przeprowadzanie code review
  • dbanie o jakość i spójność wytworzonego kodu
  • pisanie testów jednostkowych i integracyjnych do napisanych przez siebie funkcjonalności
  • Research i projektowanie funkcjonalności w zależności od doświadczenia
  • poprawki błędów

Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia - firma nastawiona jest na długotrwałą współpracę
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • pracę w lekkich metodykach wytwarzania oprogramowania Agile/Scrum
  • pracę przy innowacyjnym projekcie w modelu SaaS
  • możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy
  • szybki i sprawny proces rekrutacyjny
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej

Benefity:
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • imprezy integracyjne

Czego od Ciebie oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji
  • nastawienie na realizację zadań
  • inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność efektywnej współpracy z członkami zespołu w celu szybkiego rozwiązywania problemów

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now