BACK TO OFFERS APPLY NOW you will get reply in 48 hours
Senior Front-end Developer @ New-Invest IR Recruitment Sp. z o.o.

Kraków full-time

UoP: 11000 - 15000PLN net/month
B2B: 15000 - 18000PLN net/month
Main Role: JavaScript/Node.JS/HTML/Frontend Developer
Must-have: AngularJS
Nice-to-have: JavaScript  Angular 2  Git  Less  CSS

Firma: wielokrotnie nagradzana agencja produkcji cyfrowej, która koncentruje się na tworzeniu nowych technologii korzystając z najnowszych innowacji technicznych  w zakresie VR,AR, DOOH. Oferuje klikentom kompleksową usługe od projektowania, tworzenia, wdrażania, zapewniania odpowiedniej jakości i konserwacji.

Firma zaczynała 9 lat telu w londynie. Obecnie maja także zespół w Krakowie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz utrzymanie aplikacji internetowych. Rekrutacja składa się z 2 etapów: rozmowy i zadania .

Zespół polski składa się z 10 osób + zespół londyński. Łącznie ok 30 odób.

PROJEKTY:

1. Spersonalizowany CMS tworzony przy użyciu Angular2+/Typescript

2. Aplikacja typu video konkurs tworzona przy uzyciu JavaScript (TypeScript)

Godziny pracy: 10-18 są preferowane z powodu ścisłej współpracy z zespołem z Londynu. Inne godziny do ustalenia indywidualnego.

Miejsce pracy: Kraków/ Dzielnica V Krowodrza

Wymagania:
  • HTML, CSS/SASS/LESS
  • Javascript
  • Angular 2+
  • Git
  • J. angielski na poziomie umożliwiającym prace i komunikację z anglojęzycznym zespołem
Obowiązki:
  • Bezpośredni udział w projektowaniu architektury i logiki warstwy front-end
  • Tworzenie komponentów / modułów webowych wielokrotnego użytku (reusable components / modules)
  • Kodowanie designów do HTML/CSS
  • Komunikacja (w dużej mierze w języku angielskim) z działem back-end oraz ui/ux
  • Oszacowanie trudności oraz czasu wykonania zadań
  • Tworzenie testów automatycznych
  • Refaktoryzacja istniejącego kodu
  • Code review
Mile Widziane:
  • Cordova/PhoneGap/Ionic
  • WebGL and WebGL frameworks
  • Node
  • React/Vue
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Płatny urlop w ramach kontraktu
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Miejsce parkingowe

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now