BACK TO OFFERS APPLY NOW you will get reply in 48 hours
Software Developer @ falcon v systems

Gdańsk full-time

UoP: 9000 - 14000PLN net/month
B2B: 12000 - 16000PLN net/month or 56 - 100PLN net/h
Main Role: Python Developer 
Must-have: Python  Git  Linux  Docker  C++ 
Nice-to-have: Scrum  QA Testing  docsis 
W ramach swojej roli:

 

  • Będziesz wspierać zespół w obszarach rozwiązań chmurowych oraz mikroserwisów, dzieląc się swoimi doświadczeniami i pomagając w wyznaczaniu kierunków rozwoju;
  • Będziesz współpracować z osobami posiadającymi zróżnicowane umiejętności i doświadczenie. Zaczynając od profilu devopsowego, poprzez programowanie w Pythonie i C++, kończąc na tworzeniu testów automatycznych. Podczas pracy niejednokrotnie będziesz wchodzić w wymienione role. W jednym z zadań możesz budować prototyp rozwiązania chmurowego, w drugim zmieniać kod jednego z serwisów, robić review kodu testów komponentowych, a następnie modyfikować skrypty używane do budowania obrazów Dockerowych;
  • Samodzielnie zdecydujesz w jakiej roli znajdziesz się w następnym zadaniu;
  • Będziesz mieć pewność, że w razie napotkanych przeciwności możesz liczyć na wsparcie pozostałych członków zespołu;
  • Będziesz blisko współpracować z Product Ownerem;
  • Dzięki swoim decyzjom, zaangażowaniu, dobrej współpracy i dbałości o jakość, będziesz mieć wymierny wpływ na kształt produktu, który ma potencjał zrewolucjonizować branżę telekomunikacyjną.

 

 

 

Technologie, których używamy:

 

Aktualnie nasze rozwiązanie tworzone jest w Pythonie 3.7 oraz w C++17. Testy komponentowe, integracyjne oraz systemowe tworzone są w oparciu o Pythona. Pracujemy w środowisku Linux i używamy Dockera. W codziennej pracy korzystamy z: Git, Jenkins, Gitlab, RabbitMQ, Jira, Confluence (lista niekompletna).


Jesteśmy otwarci na zmiany i eksperymenty, które pomagają nam dostarczać najlepsze rozwiązania. Używamy takich narzędzi i metod, które rozwiązują problem, usprawniają pracę, bądź są niezbędne, by osiągnąć cel. Mamy dowolność przy ich wyborze.

APPLY NOW you will get reply in 48 hours

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×